Yhteystiedot

Sähköparen toimihenkilöt

Jari Ellonen

Toimitusjohtaja

Huolto- ja kunnossapitotyöt, työnjohto

+358 400 468 057
jari.ellonen@sahkopare.fi

Niklas Gräsbeck

Varatoimitusjohtaja, urakointi ja työnjohto

+358 40 562 0513
niklas.grasbeck@sahkopare.fi

Teemu Ivakko

Urakointi ja työnjohto

+358 45 878 4550
teemu.ivakko@sahkopare.fi

Tuomas Ivakko

Tarjouslaskenta ja suunnittelu

+358 45 878 4551
tuomas.ivakko@sahkopare.fi

Johan Storgårds

Suunnittelu ja työnjohto

+358 40 037 1631
johan.storgards@sahkopare.fi

Janne Sutinen

Järjestelmäasiantuntija - RAU

+358 44 235 0900
janne.sutinen@sahkopare.fi

Virpi Ellonen

Asiakaspalvelu ja taloushallinto

+358 40 593 3804
virpi.ellonen@sahkopare.fi

Joakim Rikberg

Huolto- ja kunnossapitotyöt, työnjohto

+358 400 175 384
joakim.rikberg@sahkopare.fi

Juho Räsänen

Järjestelmäasiantuntija - RAU

+358 50 469 5271
juho.rasanen@sahkopare.fi

Minna Lonka

Projekti-insinööri

+358 40 190 9117
minna.lonka@sahkopare.fi

Ville Kotamäki

Urakointi ja työnjohto

+358 40 158 8718
ville.kotamaki@sahkopare.fi

Toimistojemme yhteystiedot

Helsingin toimisto

Viikinkaari 6
00790 Helsinki

Espoon toimisto

Olarinluoma 13
02200 Espoo